1 600 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borÃtóval, tulajdonosi bélyegzÅ‘kkel.