18586.
444. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Dr. Kolos Ede - Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 5000 példányban.