18585.
444. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
Jávorka Sándor - Csapody Vera: Erdő-mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1950, Tudományos Könyvkiadó N.V. (Szikra-ny.), 139+(1) p. + 100 (színes és fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült fűzéssel.