32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott barna egészvászon sorozatkötésben, két vászon-kötésű kötet (I., VII. köt) átkötött példány, javított példány, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, egy kihajtható tábla alján szakadásokkal.