6 000 HUF
Ballagi Géza: A politikai irodalom Magyarországon 1825-ig. Bp., 1888, Franklin-Társulat, VIII+847 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón sérüléssel, kissé fakó gerinccel, néhány kissé sérült lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.