12 000 HUF
10
Lamartine, A(lphonse): A girondiak története. Ford. Jánosi Ferenc. 1-10. köt. (5 kötetbe kötve). Pest, 1865., Pfeifer Ferdinánd, (Emich Gusztáv-ny.), 2+229+3+187+3 p.; 2+210+2+208+2 p.; 210+2;206+2 p.; 192+2+110+2 p.; 191+2+158 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, névbélyegzőkkel.