2 000 HUF
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.