18192. 444. Closed Online auction Books: History
3 600 HUF
0 HUF
Pauler Gyula: A magyar nemzet története Szent Istvánig. Bp., 1900, MTA, XI+276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras