2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Wladyslaw Lewandowski: Uczestnicy powstania listopadowego opowiadają. (Wybór pamietników.) [A novemberi felkelés résztvevői. (Válogatás a naplókból.)] Warszawa, 1959., Panstwowe Zaklady Wydawnictw Szkolnych. Lengyel nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, lengyel nyelvű ajándékozási sorokkal.