Books: History Number of items: 115
2890379
18274
444
Books: History
Other collectibles
Schulhof Izsák: Budai krónika (1686). Héberből fordította Jólesz László. Az utószót Szakály Ferenc írta. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2638852
18275
444
2200
Books: History
Other collectibles
2 200 HUF
2878294
18276
444
Books: History
Other collectibles
2005. Arcok a kora-újkori magyar történelemből. Bp. Hadimúzeum Alapítvány. 21x15 cm
1 000 HUF
1966193
18277
444
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2759529
18278
444
2200
Books: History
Other collectibles
Ablonczy Balázs: Teleki Pál. (Egy politikai életrajz vázlata.) Élet-kép sorozat. Bp.,2000,Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
2928718
18279
444
Books: History
Other collectibles
Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Ford.: Horovitz Jenő. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés (Világosság-ny.), XII+628 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal.Korablei félvászon kötésben kissé kopott
2 800 HUF
2865462
18280
444
Books: History
Other collectibles
Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2803842
18281
444
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2804121
18282
444
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2884128
18283
444
Books: History
Other collectibles
Ostromverte várak. Szerk.: Gerő László. Bp., 1969., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Balla Demeter, Gink Károly, Lőrinczy György, Schopper Tibor fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2928196
18284
444
Books: History
Other collectibles
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., én., Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, gyűrött címlappal, a hátsó tábla belsején sérült papírral, kissé foltos lapokkal.
1 400 HUF
2717322
18285
444
Books: History
Other collectibles
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője: Kormos Tivadar. Bp., 1931, Dante. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérültgerinccel.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035