1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
3 db vadászati témájú könyv: Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. (Második rész). Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. + Medvék, őzek, farkasok. Vál. és szerk.: Véber Károly. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.