Mózes öt könyve. (A Pentateuch). Bp., 1914, Brit és Külföldi Bibliatársulat (Berlin, Trovitzsch és fia-ny.), 2 sztl. lev.+350 p. Héber és magyar nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története. I-II kötet. Bp., 1908-1909, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 334; 343 p. Átkötött kartonált papírkötésben
Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve 1910 és 1913 évek 2 db Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1910,12, Izr. Magyar Irodalmi Társulat,Moden nyl kötésekben
Cecil Roth: Zsidó középkor. Javne Könyvek 11. Bp.,[1943.], Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége, 163 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Dr. Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó leányok számára. Bp., 1906, Schlesinger Józs. (Márkus Samu-ny.), XII+558 p. Átkötött egészvászon-kötésben, részben sérült fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1945, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, lapok alja sérült.
Száz év zsidó magyar költői. Szerk.: Dr. Csergő Hugó. Bp.,én., OMIKE. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, egy kis részen a könyvtest szétvált, megviselt állapotban.