3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Cecil Roth: Zsidó középkor. Javne Könyvek 11. Bp.,[1943.], Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége, 163 p. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.