1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Schalom Asch: Dalol a völgy. Ford.: Horváth Zoltán. Bp.,(1938.), Tábor. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.