1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Új döntvénytár VII. köt.: Csődtörvény. Összeáll.: Dr. Sándor Aladár. Szerk.: Grecsák Károly. Bp., 1911., Grill Károly. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé foltos hátsó szennylappal.