Books: Military

Number of items: 28

18293.

4 000 HUF
10,36
11,43

Lampérth Géza: A magyar katona ezer éven át. Bp. 1916. Athenaeum. 297p., 2lev. Haranghy Jenő nyolc egész oldalas rajzával. Amatőr egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
18294.

5 500 HUF
14,25
15,71

Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18295.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18296.

3 000 HUF
7,77
8,57

Bánlaky József, Doberdói: I. Ferenc József háborúi az 1848/49. évi magyar szabadságharcot kivéve. 1848-1882. József főherceg tábornagy úr ő kir. fensége előszavával. A magyar nemzet hadtörténelme XXII. rész. Bp., 1942., Grill Károly, 600 p. Mellékletek nélkül. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18297.

2 400 HUF
6,22
6,86

Alfred Price - Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18298.

1 600 HUF
4,15
4,57

Pásztor Pál: Arcok-szivek (a nagy háború utolsó hónapjainak emlékei). Bp., 1947, szerzői. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18299.

1 600 HUF
4,15
4,57

18300.

12 000 HUF
31,09
34,29

18301.

10 000 HUF
25,91
28,57

Dr. Vajticzky Emánuel: A háború és nevelés. Bp., 1915, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18302.

2 000 HUF
5,18
5,71
9

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp.,én., Singer és Wolfner. Egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18303.

2 000 HUF
5,18
5,71

Magyar Adria Könyvtár, 2 db:   Beck Zoltán: A hadihajók tüzérsége. Bp., 1916., Magyar Adria Egyesület,51+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.  Gonda Béla: A tengeralattjáró hajók száz képpel. Bp., 1915., Magyar Adria Egyesület, 112, 129-136 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, szétvált kötéssel, foltos, kissé sérült lapokkal, hiányos (112-128.), rossz állapotban.
18304.

Magyar Adria Könyvtár, 2 db: Beck Zoltán: A hadihajók tüzérsége. Bp., 1916., Magyar Adria Egyesület,51+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Gonda Béla: A tengeralattjáró hajók száz képpel. Bp., 1915., Magyar Adria Egyesület, 112, 129-136 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, szétvált kötéssel, foltos, kissé sérült lapokkal, hián...

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF