Lampérth Géza: A magyar katona ezer éven át. Bp. 1916. Athenaeum. 297p., 2lev. Haranghy Jenő nyolc egész oldalas rajzával. Amatőr egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Bánlaky József, Doberdói: I. Ferenc József háborúi az 1848/49. évi magyar szabadságharcot kivéve. 1848-1882. József főherceg tábornagy úr ő kir. fensége előszavával. A magyar nemzet hadtörténelme XXII. rész. Bp., 1942., Grill Károly, 600 p. Mellékletek nélkül. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Alfred Price - Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Pásztor Pál: Arcok-szivek (a nagy háború utolsó hónapjainak emlékei). Bp., 1947, szerzői. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Magyar Adria Könyvtár, 2 db: Beck Zoltán: A hadihajók tüzérsége. Bp., 1916., Magyar Adria Egyesület,51+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Gonda Béla: A tengeralattjáró hajók száz képpel. Bp., 1915., Magyar Adria Egyesület, 112, 129-136 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, szétvált kötéssel, foltos, kissé sérült lapokkal, hián...