18641.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Ásványvizek és gyógyvizek. Italként fogyasztott ásványvizek és palackozásuk technológiája. Gyógyvizek ivókúrás hasznosítása. Ásvány- és gyógyvizes ivókúrák gyógyhatásai. Szerk.: Borszéki Béla. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.