18630.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Dr. Ballagi István: Bőrgyógyászati mykologia. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó - Eggenberger-féle könyvkereskedés (Rényi Károly), 138 p. + IV t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző, Ballagi István (1893-1955) bőrgyógyász, mykológus által DEDIKÁLT példány.