18638.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a magyar korona országaiban honos magvas növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint némely közfajainak a meghatározására. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+195+(1) p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a fűzéstől elváló címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bélyegzőkkel.