18622.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Halmai János - Novák István: Farmakognózia. Bp., 1963, Medicina. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban. + 1965 Nemzetközi Gyógynövény Szimpozion programfüzet, 10 p.