18639.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Hoitsy Pál (szerk.): A mi az embert környékezi Olvasmányok a természet világából a művelt közönség s az ifjúság számára. Dr. Berlin munkája nyomán a hazai viszonyokhoz alkalmazva írták többen. 147 ábrával. Budapest, 1883. Franklin. VIII, 589 [2] p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban