18654.
444. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.