Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 45

Virosztek A. Győző: Útmutatás az életmentés és elsősegítségnyujtásra balesetben az orvos érkezéséig. Bp., 1914. Orsz. Központi Közösségi nyomda. 155 p 6 reklámok Kiadói félvászon kötésben
18632.

4 000 HUF
10,36
11,43

18633.

3 800 HUF
9,84
10,86

18634.

3 200 HUF
8,29
9,14

18635.

3 600 HUF
9,33
10,29

Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. (Hivatalos kiadás). Bp., 1902, M. Kir. Állami Nyomda, 292 p. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18636.

2 200 HUF
5,70
6,29
15

Stella Csillagászati Egyesület almanachja 1931-re. VII. évfolyam. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+424 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, pótolt gerinccel.
18637.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a magyar korona országaiban honos magvas növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint némely közfajainak a meghatározására. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+195+(1) p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a fűzéstől elváló címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bélyegzőkkel.
18638.

Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a magyar korona országaiban honos magvas növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint némely közfajainak a meghatározására. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+195+(1) p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült borítóval, a fűzéstől elváló címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel és bél...

3 000 HUF
7,77
8,57

Hoitsy Pál (szerk.): A mi az embert környékezi Olvasmányok a természet világából a művelt közönség s az ifjúság számára. Dr. Berlin munkája nyomán a hazai viszonyokhoz alkalmazva írták többen. 147 ábrával. Budapest, 1883. Franklin. VIII, 589 [2] p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
18639.

3 000 HUF
7,77
8,57

Fodor József, Paszlavszky József: Népszerű természettudományos előadások gyűjteménye. Bp., 1892. K. M. Term tud Társ. Müller Kálmn: A tüdőről és a lélekzésről, Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről 15 képpel, Tranhoffer Lajos: A nagyítókról és a mikroszkópról 18 ábrával, Say Móricz: A gyufa történetéről, Lengyel Béla: Egy lap a chemia történetéből. Kiadói egészvászon sorozatkötésben
18640.

Fodor József, Paszlavszky József: Népszerű természettudományos előadások gyűjteménye. Bp., 1892. K. M. Term tud Társ. Müller Kálmn: A tüdőről és a lélekzésről, Paszlavszky József: Az ausztráliai szigetvilág életéről 15 képpel, Tranhoffer Lajos: A nagyítókról és a mikroszkópról 18 ábrával, Say Móricz: A gyufa történetéről, Lengyel Béla: Egy lap a chemia történetéből. Kiadói egészvászon sorozatkötés...

2 400 HUF
6,22
6,86

Ásványvizek és gyógyvizek. Italként fogyasztott ásványvizek és palackozásuk technológiája. Gyógyvizek ivókúrás hasznosítása. Ásvány- és gyógyvizes ivókúrák gyógyhatásai. Szerk.: Borszéki Béla. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
18641.

1 200 HUF
3,11
3,43

Soó Rezső: Fejlődéstörténeti növényrendszertan. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Sérült kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Heribert-Nilsson, [Nils]: A fejlődés gondolata és a modern biológia. Ford.: Tábor Béla. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 28 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.
18642.

1 200 HUF
3,11
3,43

18643.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF