2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1925 Vasárnapi Könyv. Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek. 1925. I. és II. félév. (Teljes évfolyam egy kötetben). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Bp., Athenaeum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.