2 000 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kopott, kissé sérült kartontokban, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal. Megjelent 2200 példányban.