1 800 HUF
Doyle, [Arthur] Conan: A nagy árnyék. Legjobb Könyvek. Bp., [1892], Légrády, (2)+188+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.