2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Kováts Frigyes: A magyar böltsészet, vagy e mindenség alkotásának titka, az ür világossági tüneményén, a tsukódó (polarisatio) rendszer szerént feltárva. Pest, 1866, Emich Gusztáv, 406+(2)+48+(2) p. Korabeli sérült, viseltes félvászon-kötésben, ragasztott gerinccel.