19009. 444. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras