1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 225+(1) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, foltokkal.