3 000 HUF
Frötschner, J.: Wiener Komplimentirbuch. [Bókok könyve]. Wien, 1861, Albert A. Wenedikt, IV+(4)+340 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.