2 000 HUF
Gaál Mózes: Diák-figurák. Az ijfuság számára. Ifjuság Könyvtár II. Bp.,1897., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 981 p. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.