19057. 444. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Gárdonyi Géza: Egri csillagok I-II. köt. Gárdonyi Géza Munkái. Bp., én., Dante. Tizenkettedik kiadás. Kiadói ezüstözött, zöld egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tg