19027. 444. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.
Photo of the item taken by : tg