1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított harmadik népies kiadás egy kötetben. A költő arczképével. Bp., én., Athenaeum. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon folttal, a címlapon satírozás nyomokkal.