1 600 HUF
Smedley, Agnes: A vérző Kína. Ford.: Benamy Sándor. Bp., [1938], Epocha, 192 p. A borító Ruzicskay György munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázásnyommal.