19043. 444. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
0 HUF
Steen, Marguerite: És egyszer minden végetér. Ford.: Tábori Kornél. I-II. köt. Bp., [1943], Nova, 447 p.; 512 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói sérült, illusztrált papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg