4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szemere György: A madarasi király. A szerző által Rákosi Jenő (1842-1929) író, újságíró, színházigazgató, lapszerkesztőnek dedikált! Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel és borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.