1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz. Regény. Bp., én., Bíró Miklós. Feiks Jenő szövegközti rajzaival illusztrált. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap kijár.