10 000 HUF
Vörösmarty összes munkái IV-VIII. köt. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötések, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, "Baross Gábor könyveiből" ex libris bélyegzésekkel, de belül jó állapotban.