Szondy György: Vasúti kocsik. Bp., 1958, Tankönyvkiadó, 399+(1) p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 550 példányban.
Vasúti hidak a MÁV Zrt. Szombathelyi Igazgatósága és a GYSEV Zrt. területén. Szerk.: Vörös József. Szombathely, 2018, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Vasúti hidak a Miskolci Igazgatóság területén. Szerk.: Dr. Halász József. Miskolc, 2015, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Vasúti hidak a Budapesti Igazgatóság területén. Szerk.: Vörös József, Legeza István, Kis Sándor. Bp., 2006, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Vasúti hidak a Debreceni Igazgatóság területén. Szerk.: Hajós Bence, Vörös József. Debrecen, 2003, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Ideiglenes hidak. Összeáll.: Papp Tibor. MÁV Hidász Tanfolyamok. (Kézirat gyanánt). Bp., 1952, MÁV Jegynyomda, 175 p. + 8 p. (függelék) + 6 t. (ábrák). Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Vasúti felépítmény és üzem. IV. éves híd és víztagozatos mérnökhallgatók részére. Dr. Vásárhelyi Boldizsár előadásainak felhasználásával készítették: Kerkápoly Endre et al. Bp., 1950, Typopress, 173+(1)+XVIII p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrált. Papírkötésben.
Építési és pályafenntartási műszaki adatok. A., B. és C. kiadás (3 db). Magyar Államvasutak. Bp., 1947-1954, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Vasúti Főosztály. Vegyes állapotban.
Az északi vasúti híd átépítése 2007-2009. Szerk.: Dr. Domanovszky Sándor. Bp., 2011, MAGÉSZ. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
An Introduction to Model Railways. London, 1977., New English Library. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + 1995 Hobbym a Vasút. Vasútmodellezők és vasútbarátok lapja. 1995/1.
Vasúti hídszabályzat (1951). Magyar Államvasutak. Bp., 1952, Közlekedésügyi Minisztérium I. Vasúti Főosztálya (Szikra-ny.), 328 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként ceruzás ill. tollas bejegyzésekkel.
Vasúti hídszabályzat végrehajtási utasítása. I. rész. Meglévő hidak ellenőrző sztatikai számításának készítése. (Kézirat gyanánt). H.n., 1955, Magyar Államvasutak, 35 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.