18733.
444. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vasúti hídszabályzat (1951). Magyar Államvasutak. Bp., 1952, Közlekedésügyi Minisztérium I. Vasúti Főosztálya (Szikra-ny.), 328 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként ceruzás ill. tollas bejegyzésekkel.