10 000 HUF
Keresztyén Catechismus, az az: a' keresztyéni hitnek ágazatira való Kérdések és Feleletek által való rövid tanítás, melly ... Pest, 1800 (?), Nemes Tratner (Trattner) betűivel, és költségével, V+8-261 p.+ 53 sztl. lev. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a dátumozás kissé elmosódott, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, néhány jegyzettel, 1831-es possessori bejegyzéssel. Ritka!