3 000 HUF
Radó Polikárp: Az ószövetség története a szentírás alapján. Bp., 1937., Szentírás-Egyesület. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti könyvdíszekkel illusztrált. Kiadói álbordás egészvászon-kötés, az elülső borítón aranyozott címfelirattal, és aranyozott illusztrációval, a borítón kopásnyomokkal.