1 000 HUF
Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp.,1906, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, előzéklap nélkül, a címlapon kis szakadással, néhány lap sarkán egészen kis szamárfülekkel.