18684. 444. Closed Online auction Books: Social sciences
2 000 HUF
0 HUF
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Ford.: Wildner Ödön. Tásadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Grill,4+440 p. Kissé kopott egészvászon-kötésben, de alapvetően jó állapotban.
Photo of the item taken by : tg