A Magyar Vívó Szövetség és a Nemzetközi Vívószövetség versenyszabályai. Bp., 1933., Magyar Vívó Szövetség. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de maga a könyvtest egyben van, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal, bélyegzésekkel.
Sporttal kapcsolatos könyvtétel: - - Jeney László-Kárpáti György: Melbourne-Miami-Margitsziget (Két olimpiai bajnok élményei); Barcs Sándor: A magyar csapattal Chilében, Foci minden mennyiségben 1974, tartalmazza a kiesett spanyol válogatott Puskás látogatását a továbbjutott magyar csapatnál - képpel. Lukács László: 1965 Sportkrónikája, NB1-NB1/b 69'; Tabák Endre: 10 év feledhetetlen góljai, Foci...
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Dr. Asztalos Lajos - Barcza Gedeon: Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. Kecskemét, [1949], Magyar Sakkvilág, 1 t. + 87+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
Sydney 2000. A XXVII. nyári olimpiai játékok kézikönyve. Szerk.: Harle Tamás. Bp., 2000, Ringier. Gazdag képanyagal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.