18152.
444. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Michelet, Jules: The Mountain. London, 1875, T. Nelson and Sons. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél, sarkoknál szakadt, viseltes állapotban.