3 000 HUF
Liszkay Gusztáv: Bányatan. K. bányász-iskolák számára és magán használatra. Kiadja a Nagyméltóságú m. k. Pénzügyministérium. Kapható, a m. k. Bányaigazgatóságnál Selmeczbányán. Selmecz[bánya], 1878., M. Kir. Pénzügyministérium, (Joerges Á[gost]-ny.), 375+1 p. A végén mellékletben 3 kihajtható táblázattal. A címlapon említett 21 kőnyomatú tábla hiányzik. Átkötött modern aranyozott műbőr-kötés, a címlap és az utolsó lap restaurált, ceruzás bejegyzésekkel.