Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 238
2742232
33164
444
Numismatics
~1960-1970. "Eötvös József Általános Gimnázium" festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
1 400 HUF
2828300
33165
444
Numismatics
~1960-1970. "Bánki Donát Ip. Tan. Intézet" zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-
5 000 HUF
2928673
33166
444
Numismatics
~1970. "MÉH Törzsgárda" aranyozott, műgyantás jelvény (48x30mm) + "Hőtechnika - 5 - Törzsgárda" műgyantás fém medál (26x17mm) T:XF
2 000 HUF
2911512
33167
444
Numismatics
~1970-1980. "Balaton Souvenir" zománcozott bronz jelvény (16x16mm) T:XF
1 400 HUF
2928279
33168
444
Numismatics
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem - 40 év" műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (32mm) T:XF
2 000 HUF
2867122
33169
444
Numismatics
~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény, viselési igazolvánnyal (23x20mm) T:AU
1 000 HUF
2928303
33170
444
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712.
1 200 HUF
2814681
33171
444
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" (2x) ezüst fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2- egyiken sérült műgyanta
1 800 HUF
2805548
33172
444
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712.
1 400 HUF
2928268
33173
444
Numismatics
~1970-1980. "Magyar Államvasutak -10, 20 és 30 (év) Szolgálatáért" (3xklf) zománcozott, aranyozott, ezüstözött, bronzozott fém jelvények tokokban (19x28mm) T:XF
1 800 HUF
2830690
33174
444
Numismatics
1 400 HUF
2873667
33175
444
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 712.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m