Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 238
2932190
33248
444
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Franciaország ~1910-1920. "Gallia" jelzetlen Ag? jelvény (tű bronz) (br. 7g). Szign.: Becker (26mm) + Ausztria DN "Tirol" bronz jelvény (32mm) T:XF France ~1910-1920. "Gallia" Ag badge without hallmark? (needle is bronze) (br. 7g) + Austria ND "Tirol" bronze badge (32mm) + Austria ND "Tirol" bronze badge (32mm) C:XF
1 800 HUF
2835993
33249
444
Numismatics
2 000 HUF
2835995
33250
444
Numismatics
2 000 HUF
2828620
33251
444
Numismatics
Írország DN "Ír zarándoklat" zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1- Ireland ND "Irish pilgrimage" enamelled bronze badge (30mm) C:AU
3 000 HUF
2934210
33252
444
65000
Numismatics
Kanada 1916. "A Makkabeusok Lovagjai" zománcozott, jelzett Au szabadkőműves jelvény "NECO" gyártói jelzéssel, függőn "W. M. BULLES" és hátlapon "Presented by Liberty Tent No. 5." gravírozással, bronz tűvel, hiányos (br.: 14,05g/0.585) T:XF apró zománchiba Canada 1916. "Knigths of the Maccabees" enamelled, hallmarked Au freemason badge with makers mark "NECO", on the hanger with "W. M. BULLES" and ...
65 000 HUF
2806231
33253
444
Numismatics
2826202
33254
444
Numismatics
Lengyelország 2006. "Júniusi poznańi felkelés 1956" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon (43x43mm) + rajta aranyozott, zománcos "Lengyel lobogó" jelvény (12x12mm) T:1 Poland 2006. "Powstanie Poznanskiego Czerwca 1956" silver patina decoration on ribbon (43x43mm) + "Polish Flag" gilded, enamelled badge 12x12mm) C:UNC
8 000 HUF
2926785
33255
444
Numismatics
Nagy-Britannia DN "Pro Deo Et Pro De Ipara Et Ecclesia Katolikus Szövetség" zománcozott fém jelvény "H.W. Miller" gyártói jelzéssel (28x34mm) T:AU United Kingdom ND "Pro Deo Et Pro De Ipara Et Ecclesia Catholic Association" enamelled metal badge with "H.W. Miller" maker's mark (28x34mm) C:AU
2 400 HUF
2926832
33256
444
Numismatics
3 000 HUF
2806225
33257
444
500
Numismatics
2833336
33258
444
Numismatics
2 000 HUF
2928212
33259
444
Numismatics
Olaszország DN "Lloyd Triestino" zománcozott bronz jelvény (18x21mm) T:AU
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035